Kostum pambuku për Femra, gri Adidas

2,690 L

Kostume pambuku për Femra.
Ngjyra Gri.
Me viza te kuqe anash te krahët dhe te tutat.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: BR09032020-KS-10
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostume pambuku për Femra: 2690 Lekë!
Masat në gjendje: S M L XL 2XL!
Kostume pambuku për Femra.
Ngjyra Gri.
Me viza te kuqe anash te krahët dhe te tutat.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, 2XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum pambuku për Femra, gri Adidas”