Kostum gri kombinuar me jeshile për meshkuj

3,490 L

Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluza heshile me menget gri, tutat jeshile.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logon NIKE tek bluza dhe tek tutat.
Jaka ka formën e golfit me lidhëse.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: AL06022020-KSM-9
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum gri kombinuar me jeshile për meshkuj.
Cmimi: 3,490 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluza jeshile me menget gri, tutat jeshile.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logon NIKE tek bluza dhe tek tutat.
Jaka ka formën e golfit me lidhëse.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum gri kombinuar me jeshile për meshkuj”