Kostum kuq e zi pambuku për Meshkuj

3,490 L

Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e kuqe, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo tek bluza, mëngët dhe tek tutat.
Tutat te gjuri me zinxhir.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: AL06022020-KSM-12
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum kuq e zi pambuku për Meshkuj.
Cmimi: 3,490 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluzë e kuqe, tuta të zeza.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logo tek bluza, mëngët dhe tek tutat.
Tutat te gjuri me zinxhir.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum kuq e zi pambuku për Meshkuj”