Kostum pambuku gri për meshkuj

Kostum pambuku gri për meshkuj

3,490 L

Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluza gri, tutat gri.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logon tek bluza, te krahet dhe tek tutat.
Jaka ka formën e golfit me lidhëse.
Mjaft i ngrohtë.

SKU: AL06022020-KSM-7
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum pambuku gri për meshkuj.
Cmimi: 3,490 Lekë
Masat në gjendje: S, M, L, XL.
Kostumi përmban tuta sportive dhe bluzë me zinxhir.
Me xhepa tek tutat dhe tek pjesa e përparme e bluzës.
Bluza gri, tutat gri.
100 % pambuk dhe tepër komod.
Me logon tek bluza, te krahet dhe tek tutat.
Jaka ka formën e golfit me lidhëse.
Mjaft i ngrohtë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum pambuku gri për meshkuj”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp