Kostum kremi i zi me të bardhë për femra

2,690 L

Këmishë e lirshme me mëngë të gjata.
Në pjesën e përparme ngjyrë e bardhë.
Pantallona të gjata.
Pantallonat e drejtë.
Pantallonat me rrip dhe mund të shtrëngohen.
Të freskëta.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

SKU: AR-13072020-KF-3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum kremi i zi me të bardhë për femra .
Cmimi 2690 Lekë.
Masat S, M, L.
Këmishë e lirshme me mëngë të gjata.
Në pjesën e përparme ngjyrë e bardhë.
Pantallona të gjata.
Pantallonat e drejtë.
Pantallonat me rrip dhe mund të shtrëngohen.
Të freskëta.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum kremi i zi me të bardhë për femra”