Kostum i zi treçereksh për femra

Kostum i zi treçereksh për femra

4,500 L

Xhaketë e gjatë me katër kopsa paralele.
Kopsat e xhaketës ngjyrë floriri.
Xhaketa me jakë fine.
Mëngët treçerekshe me një kopsë në fund.
Pantallona treçerekshe.
Pantallonat stil kauboj.
Pantallonat me vijë përpara.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

SKU: DE-14042020-KF-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum i zi treçereksh për femra.
Cmimi 4500 L.
Masat S, M, L, XL.
Xhaketë e gjatë me katër kopsa paralele.
Kopsat e xhaketës ngjyrë floriri.
Xhaketa me jakë fine.
Mëngët treçerekshe me një kopsë në fund.
Pantallona treçerekshe.
Pantallonat stil kauboj.
Pantallonat me vijë përpara.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i zi treçereksh për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp