Kostum i zi klasik për femra

4,500 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e zezë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: N/A
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum i zi klasik për femra.
Cmimi 4500 Leke.
Masat S, M, L, XL, XXL
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e zezë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i zi klasik për femra”