Kostum blu klasik për femra

Kostum blu klasik për femra

4,500 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e zezë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AS07012019ST1-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum i zi klasik për femra.
Cmimi 4500 Leke.
Masat S, M, L, XL, XXL
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e zezë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum blu klasik për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp