Kostum i zi me rrip klasik për femra

Kostum i zi me rrip klasik për femra

3,690 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e zezë.
Xhaketa me 6 kopsa nga 3 kopsa paralele.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat me rrip cope.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Availability: 10 ne gjendje SKU: AR10102019KF-2

Pershkrimi

Kostum i zi me rrip klasik për femra.
Cmimi 3690 L.
Masat 36, 38, 40, 42, 44.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e zezë.
Xhaketa me 6 kopsa nga 3 kopsa paralele.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat me rrip cope.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i zi me rrip klasik për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp