Kostum i kuq klasik për femra

SUPER

Kostum i kuq klasik për femra

4,500 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e kuqe.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AS07012019ST5
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kostum i kuq klasik për femra.
Cmimi 4500 L.
Masat S, M, L.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e kuqe.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i kuq klasik për femra”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq