Kostum i kuq klasik për femra

3,490 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e kuqe.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat sipër kycit.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AS07012019ST3
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum i kuq klasik për femra.
Cmimi 3490L.
Masat S, M, L.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e kuqe.
Xhaketa e gjatë.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat sipër kycit.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i kuq klasik për femra”