Kostum i kuq në portokalli me kopsa klasik për femra

3,690 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e kuqe në portokalli.
Xhaketa me 6 kopsa nga 3 kopsa paralele.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat me rrip cope.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AR10102019KF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum i kuq në portokalli me kopsa klasik për femra.
Cmimi 3690 L.
Masat 36, 38, 40, 42, 44.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra e kuqe në portokalli.
Xhaketa me 6 kopsa nga 3 kopsa paralele.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat me rrip cope.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum i kuq në portokalli me kopsa klasik për femra”