Kostum blu saks klasik për femra

3,290 L

Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra blu saks.
Xhaketa me një kopsë.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat deri tek kyci i këmbës.

Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Availability: 10 ne gjendje SKU: AR10102019KF-5
Shihni shportën

Pershkrimi

Kostum blu saks klasik për femra.
Cmimi 3,290 L.
Masat S, M, L, XL, XXL.
Xhaketë dhe pantallona prerje klasike.
Ngjyra blu saks.
Xhaketa me një kopsë.
Pantallonat stil tub.
Pantallonat deri tek kyci i këmbës.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL, XXL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kostum blu saks klasik për femra”