Korse unisex për stërvitje fizike

Korse unisex për stërvitje fizike

990 L

Mjaft cilësore dhe mjaft produktive!
Korseja ka si qellim humbje peshe, hollimi i belit dhe barkut duke rrit temperaturën e trupit.
Korse Unisex.
Korseja qëndron e thatë gjatë kohës që ju digjni kalori.

SKU: HR-14112019-KU-1
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Korse unisex për stërvitje fizike.
Cmimi:990 Leke.
Mjaft cilësore dhe mjaft produktive!
Korseja ka si qellim humbje peshe, hollimi i belit dhe barkut duke rrit temperaturën e trupit.
Korse Unisex.
Korseja qëndron e thatë gjatë kohës që ju digjni kalori.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Korse unisex për stërvitje fizike”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp