Pantallona blu këmishë rozë

SUPER

Pantallona blu këmishë rozë

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë dhe rrip .
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Mëngët e shkurtra shumë të vecanta.
Këmisha me jakë rrethore.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: GR14062019ST2-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona blu këmishë rozë.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë dhe rrip .
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Mëngët e shkurtra shumë të vecanta.
Këmisha me jakë rrethore.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona blu këmishë rozë”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq