SUPER

Pantallona blu, këmishë me detaje gjethe

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Këmisha me ujra.
Këmisha me detaje tek mëngët.
Mbërthimi i këmishës me kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL06022020-KF-14
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona blu, këmishë me detaeje gjethe
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Këmisha me ujra.
Këmisha me detaje tek mëngët.
Mbërthimi i këmishës me kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona blu, këmishë me detaje gjethe”