SUPER

Kombinim për femra këmishë e bardhë, pantallona blu

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës e bardhë.
Këmisha me detaje tek mëngët.
Mëngët të gjitha tyl të fryra.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL06022020-KF-12
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Kombinim për femra këmishë e bardhë, pantallona blu.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës e bardhë.
Këmisha me detaje tek mëngët.
Mëngët të gjitha tyl të fryra.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kombinim për femra këmishë e bardhë, pantallona blu”