SUPER

Pantallona blu me këmishë rozë me mëngë të fryra

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Këmisha me detaje tek mëngët stili flutur.
Mëngët të gjitha tyl të fryra.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL06022020-KF-11
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona blu me këmishë rozë me mëngë të fryra.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Këmisha me detaje tek mëngët stili flutur.
Mëngët të gjitha tyl të fryra.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona blu me këmishë rozë me mëngë të fryra”