SUPER

Pantallona lëkure të zeza bluze sportive e kuqe

1,990 L

Pantallona lëkure të zeza bluze sportive e kuqe.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat të lirshme.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Bluza masa Standarte.
Ngjyra e bluzes e kuqe.
Bluza me kapuç.
Bluza me xhep përpara.
Mëngë të gjata.
Material super cilësor.
Tepër praktike dhe komode.

SKU: AL17012020-KF-8
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona lëkure të zeza bluze sportive e kuqe.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona lëkure të zeza bluze sportive e kuqe.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat të lirshme.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Bluza masa Standarte.
Ngjyra e bluzes e kuqe.
Bluza me kapuç.
Bluza me xhep përpara.
Mëngë të gjata.
Material super cilësor.
Tepër praktike dhe komode.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona lëkure të zeza bluze sportive e kuqe”