SUPER

Pantallona të zeza klasike këmishë pana

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës pana.
Këmisha me jake rrumbullake.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Mëngët e këmishës tyl pana me pika pana.
Mëngët e këmishës pak të fryra stil fluture.
Material super cilësor.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL17012020-KF-6
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona të zeza klasike këmishë pana.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës pana.
Këmisha me jake rrumbullake.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Mëngët e këmishës tyl pana me pika pana.
Mëngët e këmishës pak të fryra stil fluture.
Material super cilësor.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona të zeza klasike këmishë pana”