SUPER

Pantallona gri stofi këmishë e zezë

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave gri.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Materiali stof.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës e zezë.
Këmisha me jake rrumbullake.
Mbërthimi i këmishës me kopsa.
Pjesa e qafës me tyl.
Mëngët e këmishës pak të fryra stil fluture.
Material super cilësor.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL17012020-KF-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona gri stofi këmishë e zezë.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave gri.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Materiali stof.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës e zezë.
Këmisha me jake rrumbullake.
Mbërthimi i këmishës me kopsa.
Pjesa e qafës me tyl.
Mëngët e këmishës pak të fryra stil fluture.
Material super cilësor.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona gri stofi këmishë e zezë”