Pantallona të zeza këmishë rozë

SUPER

Pantallona të zeza këmishë rozë

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave të zeza.
Pantallonat stil kauboj.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Këmisha me tyl te kraharori dhe supet.
Mëngët e shkurtra.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: GR14062019ST2-5
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona të zeza këmishë rozë.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave të zeza.
Pantallonat stil kauboj.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Këmisha me tyl te kraharori dhe supet.
Mëngët e shkurtra.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona të zeza këmishë rozë”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq