SUPER

Pantallona gri stofi me kuti këmishë rozë

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave gri e çelët.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Materiali stof.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Këmisha me tyl tek mënget.
Mëngët e gjata.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL09012020-KF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona gri stofi me kuti këmishë rozë.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave gri e çelët.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Materiali stof.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës rozë.
Këmisha me tyl tek mënget.
Mëngët e gjata.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona gri stofi me kuti këmishë rozë”