SUPER

Pantallona kafe këmishë me print gjethe

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave kafe.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë dhe rrip lëkure.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës jeshile me gjethe.
Mëngët e shkurtra.
Këmisha pa jakë.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: GR14062019ST2-4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Pantallona kafe këmishë me print gjethe.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave kafe.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë dhe rrip lëkure.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës jeshile me gjethe.
Mëngët e shkurtra.
Këmisha pa jakë.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona kafe këmishë me print gjethe”