Pantallona të zeza këmishë me lule të vogla

SUPER

Pantallona të zeza këmishë me lule të vogla

3,980 L

SKU: AL06122019-KF-2
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona të zeza këmishë me lule të vogla.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
këmisha masa Standarte.
Ngjyra e këmishës pana.
Këmisha me jake rrumbullake.
Mbërthimi i këmishës pa kopsa.
Mëngët e këmishës tyl pana me pika pana.
Mëngët e këmishës pak të fryra stil fluture.
Material super cilësor.
Tepër praktike për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

masat

36, 38, 40, 42, 44

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona të zeza këmishë me lule të vogla”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp