Pantallona te zeza klasike e kombinuar me kemishë

SUPER

Pantallona te zeza klasike e kombinuar me kemishë

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë me togzë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
kemisha masa Standarte.
Këmisha me jakë rrumbullake e mbyllur.
Mëngët e fryra të gjata.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL20022020-KF-8
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona te zeza klasike e kombinuar me kemishë.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë me togzë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
kemisha masa Standarte.
Këmisha me jakë rrumbullake e mbyllur.
Mëngët e fryra të gjata.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona te zeza klasike e kombinuar me kemishë”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq