Pantallona e kombinuar me këmishë me printe

SUPER

Pantallona e kombinuar me këmishë me printe

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
kemisha masa Standarte.
Këmisha me me fjongo tek qafa
Këmisha me detaje printe.
Mëngët bëhen dhe trecerekshe.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL20022020-KF-7
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona e kombinuar me kemishë me printe.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
kemisha masa Standarte.
Këmisha me me fjongo tek qafa
Këmisha me detaje printe.
Mëngët bëhen dhe trecerekshe.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona e kombinuar me këmishë me printe”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq