Pantallona blu klasike e kombinuar me kemishë të bardhë

SUPER

Pantallona blu klasike e kombinuar me kemishë të bardhë

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
kemisha masa Standarte.
Këmisha me jakë rrumbullake me detaje.
Mëngët bëhen dhe trecerekshe.
Mëngët copë dhe me detajin e tylit te shpatullat.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL20022020-KF-6
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona blu klasike e kombinuar me kemishë të bardhë
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave blu.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
kemisha masa Standarte.
Këmisha me jakë rrumbullake me detaje.
Mëngët bëhen dhe trecerekshe.
Mëngët copë dhe me detajin e tylit te shpatullat.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona blu klasike e kombinuar me kemishë të bardhë”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq