Pantallona të kombinuar me kemishë të zezë

SUPER

Pantallona të kombinuar me kemishë të zezë

1,990 L

Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Këmisha me jakë rrumbullake me detaje.
Mëngët tyl me detaje lule te zeza.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

SKU: AL20022020-KF-5
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Pantallona te zeza klasike e kombinuar me kemishë të zezë.
Çmimi: 1990 Lekë cdo produkt.
Masa: 36,38,40,42.
Pantallona dhe këmishë me prerje klasike për femra.
Ngjyra e pantallonave e zezë.
Pantallonat stil tub.
Prerje me bel të lartë me rrip copë.
Gjatësia deri te kyci i këmbës.
Këmisha masa Standarte.
Këmisha me jakë rrumbullake me detaje.
Mëngët tyl me detaje lule te zeza.
Material super cilësor.
Tepër praktik për në zyrë dhe Evente.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Pantallona të kombinuar me kemishë të zezë”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq