Këmishë kremi pana për femra

1,690 L

Me jakë me detaje.
Mëngët e shkurtra me detaje të zeza në fund.
Prerje normale.
E kombinueshme me fund dhe pantollona.

SKU: AL10072020-KMZ-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Këmishë kremi pana për femra.
Cmimi: 1990 lekë
Masat: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48.
Me jakë me detaje.
Mëngët e shkurtra me detaje të zeza në fund.
Prerje normale.
E kombinueshme me fund dhe pantollona.

Informacione Shtesë

Masa

36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Këmishë kremi pana për femra”