Këmishë kremi ngjyrë pjepri për femra

1,690 L

Pa jakë.
Mëngët e shkurtra.
Prerje normale.
Me dy kopsa përpara.
E kombinueshme me fund dhe pantollona.

SKU: AL13072020-KMZ-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Këmishë kremi ngjyrë pjepri për femra.
Cmimi: 1690 lekë.
Masat: 42, 44, 46, 48, 50.
Pa jakë.
Mëngët e shkurtra.
Prerje normale.
Me dy kopsa përpara.
E kombinueshme me fund dhe pantollona.

Informacione Shtesë

Masa

42, 44, 46, 48, 50

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Këmishë kremi ngjyrë pjepri për femra”