Këmishë kremi blu për femra

1,690 L

Me jakë.
Mëngët e shkurtra të përthyera në fund.
Prerje normale.
Me kopsa përpara.
Me dy xhepa me gurë përpara.
E kombinueshme me fund dhe pantollona.

SKU: AL13072020-KMZ-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Këmishë kremi blu për femra.
Cmimi: 1690 lekë
Masat: 42, 44, 46, 48, 50.
Me jakë.
Mëngët e shkurtra të përthyera në fund.
Prerje normale.
Me kopsa përpara.
Me dy xhepa me gurë përpara.
E kombinueshme me fund dhe pantollona.

Informacione Shtesë

Masa

42, 44, 46, 48, 50

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Këmishë kremi blu për femra”