Këmishë e zezë me detaje dhe kopsa për femra

1,990 L

Me kopsa përpara dhe tek menget
Me jakë
E gjatë deri poshte vitheve.

SKU: AL16062020-KMZ-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Këmishë e zezë për femra
Cmimi: 1990 lekë
Masat: 42, 44, 46, 48, 50 dhe 52
Me jakë
Me kopsa përpara dhe tek menget
E gjatë deri tek vithet

Informacione Shtesë

Masa

42, 44, 46, 48, 50, 52

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Këmishë e zezë me detaje dhe kopsa për femra”