Këmishë blu me detaje te bardha për femra

1,990 L

Me jakë rrumbullake
Me 2 kopsa përpara
Menget e shurtra
Pak e gjere ne fund

SKU: AL16062020-KMZ-2
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Këmishë blu me pika te bardha për femra
Cmimi: 1990 lekë
Masat: 42, 44, 46, 48, 50 dhe 52
Me jakë rrumbullake
Me 2 kopsa përpara
Menget e shurtra
Pak e gjere ne fund

Informacione Shtesë

Masa

42, 44, 46, 48, 50, 52

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Këmishë blu me detaje te bardha për femra”