Kambale rozë me lidhëse për femra

SUPER

Kambale rozë me lidhëse për femra

2,490 L

Ska si kalohet ndryshe Dimri pa Këpucët e forta.
Ngjyra e kambaleve rozë.
Kambalet me lidhëse rozë.
Kambalet me detaje cope tek qafa.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

SKU: DV07012019ST12
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Kambale rozë me lidhëse për femra.
Cmimi: 2490 Lekë.
Masa e Këpucëve: 36, 37, 38, 39, 40.
Ska si kalohet ndryshe Dimri pa Këpucët e forta.
Ngjyra e kambaleve rozë.
Kambalet me lidhëse rozë.
Kambalet me detaje cope tek qafa.
Material i fortë dhe mjaft Rezistent.

Informacione Shtesë

Masa e Këpucëve

36, 37, 38, 39, 40

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Kambale rozë me lidhëse për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp