Jumpsuit me ujëra pink për femra

2,690 L

Kanotiere sportive.
Kanotiere me një xhep.
Pantallona të shkurtra.
Pantallonat me dy xhepa.
Pantallonat me llastik qe bën lidhjen me kanotjeren.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

SKU: AF-14072020-XhF-1
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Jumpsuit me ujëra pink për femra.
Cmimi 1690 Lekë.
Masa Standart.
Kanotiere sportive.
Kanotiere me një xhep.
Pantallona të shkurtra.
Pantallonat me dy xhepa.
Pantallonat me llastik qe bën lidhjen me kanotjeren.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Jumpsuit me ujëra pink për femra”