Jumpsuit me ujëra gurkali për femra

1,690 L

Kanotiere sportive.
Kanotiere me një xhep.
Pantallona të shkurtra.
Pantallonat me dy xhepa.
Pantallonat me llastik qe bën lidhjen me kanotjeren.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Availability: S’ka stok SKU: AF-14072020-XhF-2

Pershkrimi

Jumpsuit me ujëra gurkali për femra.
Cmimi 1690 Lekë.
Masa Standart.
Kanotiere sportive.
Kanotiere me një xhep.
Pantallona të shkurtra.
Pantallonat me dy xhepa.
Pantallonat me llastik qe bën lidhjen me kanotjeren.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Jumpsuit me ujëra gurkali për femra”