Jumpsuit me ujëra blu dhe rozë për femra

1,690 L

Kanotiere bust.
Kanotiere me një xhep.
Pantallona të shkurtra.
Pantallonat me dy xhepa.
Pantallonat me llastik qe bën lidhjen me kanotjeren.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Availability: S’ka stok SKU: AF-14072020-XhF-6

Pershkrimi

Jumpsuit me ujëra blu dhe rozë për femra.
Cmimi 1690 Lekë.
Masa Standart.
Kanotiere bust.
Kanotiere me një xhep.
Pantallona të shkurtra.
Pantallonat me dy xhepa.
Pantallonat me llastik qe bën lidhjen me kanotjeren.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Jumpsuit me ujëra blu dhe rozë për femra”