Jumpsuit kremi i zi për femra

2,690 L

Bluzë e lirshme me mëngë të varura.
Bluza prerje e lirshme.
Pantallona të gjata.
Pantallonat të lirshme.
Pantallonat me rrip dhe mund të shtrëngohen.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

SKU: AF-19062020-XhF-4
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Jumpsuit kremi i zi për femra.
Cmimi 2690 Lekë.
Masat S, M, L.
Bluzë e lirshme me mëngë të varura.
Bluza prerje e lirshme.
Pantallona të gjata.
Pantallonat të lirshme.
Pantallonat me rrip dhe mund të shtrëngohen.
Material super cilësor.
Tepër praktik dhe komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Jumpsuit kremi i zi për femra”