Jelek pellushi jeshil për femra

4,990 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit poshtë vitheve.
Pellush pa krahë.
Pellushi me kapuc.
Ngjyra e pellushit jeshil.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE28102019-JP-12
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Jelek pellushi jeshil për femra.
Cmimi: 4,990 Lekë.
Masa Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit poshtë vitheve.
Pellush pa krahë.
Pellushi me kapuc.
Ngjyra e pellushit jeshil.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

masat

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Jelek pellushi jeshil për femra”