Jelek pellushi lejla për femra

Jelek pellushi lejla për femra

4,990 L

Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit poshtë vitheve.
Pellush pa krahë.
Pellushi me kapuc.
Ngjyra e pellushit blu.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

SKU: DE28102019-JP-10
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Jelek pellushi blu për femra.
Cmimi: 4,990 Lekë.
Masa Standarte.
Pellush për të ndjerë ngrohtësinë e ditëve të ftohta.
Gjatësia e pellushit poshtë vitheve.
Pellush pa krahë.
Pellushi me kapuc.
Ngjyra e pellushit lejla.
Shumë praktik dhe i thjeshtë në kombinim.

Informacione Shtesë

masat

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Jelek pellushi lejla për femra”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq