Golf për femra rozë

1,690 L

Jaka golf.
Krahë të gjata.
Model i thjeshtë.
Material akrelik.
I ngrohtë dhe komod.

SKU: AR-06122019-GF-5
Shihni shportën

Pershkrimi

Golf për femra rozë.
Cmimi 1690 Lekë.
Masat Standarte prshtatet me S M L.
Jaka golf.
Krahë të gjata.
Model i thjeshtë.
Material akrelik.
I ngrohtë dhe komod.

Informacione Shtesë

masat

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Golf për femra rozë”