Golf i gjatë për femra super i ngrohtë

1,990 L

Jaka golf.
Krahë të gjata.
Model i punuar.
Material akrelik.
I ngrohtë dhe komod.

SKU: GR06112019-PF-12
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Golf i gjatë për femra super i ngrohtë.
Cmimi 1990 Lekë.
Masat Standarte prshtatet me S M L.
Jaka golf.
Krahë të gjata.
Model i punuar.
Material akrelik.
I ngrohtë dhe komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L, XL

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Golf i gjatë për femra super i ngrohtë”