Fustan xhins me kopsa

1,990 L

Materiali xhins.
Fustan me jaka dhe kopsa përpara.
Mëngët të gjata.
Gjatësia deri në gju, pak i çarë.
Sportiv dhe komod.

SKU: GR06112019-FF-14
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Fustan xhins me kopsa.
Cmimi 1990 Lekë!
Masa S M L.
Materiali xhins.
Fustan me jaka dhe kopsa përpara.
Mëngët të gjata.
Gjatësia deri në gju, pak i çarë.
Sportiv dhe komod.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan xhins me kopsa”