Fustan i zi serioz

2,990 L

Me jakë V.
Gjatësia poshtë gjurit.
Prerje e drejtë.
Krah treçereksh.
Modeli perfekt për mbrëmje.
Materiali: polister dhe elastan!

SKU: GR06112019-FF-20
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Cmimi 2990 Lekë!
Masa S M L!
Me jakë V.
Gjatësia poshtë gjurit.
Prerje e drejtë.
Krah treçereksh.
Modeli perfekt për mbrëmje.
Materiali: polister dhe elastan!

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan i zi serioz”