Fustan trecereksh me rrip në mes

Fustan trecereksh me rrip në mes

2,490 L

Ndihuni klas dhe në përditshmërinë tuaj.
Jaka e mbyllur me tyl sipër.
Fustani me mëngë të gjata me llastik në fund.
Fustani me rrip në mes që krijon prerjen tek beli.
Gjatësia trecerekshe.
Mund ta përdorni dhe për evente.
Fustani me astar dhe me tyl me punim sipër në të gjithë gjatësinë.

SKU: AR-14042020-FUF-7
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Fustan trecereksh me rrip në mes.
Cmimi 2490 Lekë!
Masa S, M, L.
Ndihuni klas dhe në përditshmërinë tuaj.
Jaka e mbyllur me tyl sipër.
Fustani me mëngë të gjata me llastik në fund.
Fustani me rrip në mes që krijon prerjen tek beli.
Gjatësia trecerekshe.
Mund ta përdorni dhe për evente.
Fustani me astar dhe me tyl me punim sipër në të gjithë gjatësinë.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan trecereksh me rrip në mes”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq