Fustan trecereksh me mëngë të gjëra

Fustan trecereksh me mëngë të gjëra

2,490 L

Ndihuni klas dhe në përditshmërinë tuaj.
Jaka me modelin e këmishës me kopsa.
Fustani me mëngë të gjata te gjera me detaje ngjyrash.
Fustani me llastik në mes që krijon prerjen tek beli.
Gjatësia trecerekshe.
Mund ta përdorni dhe për evente.
Fustani me detaje në gjithë gjatësinë e tij.

SKU: AR-14042020-FUF-8
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Fustan trecereksh me mëngë të gjëra.
Cmimi 2490 Lekë!
Masa S, M, L.
Ndihuni klas dhe në përditshmërinë tuaj.
Jaka me modelin e këmishës me kopsa.
Fustani me mëngë të gjata te gjera me detaje ngjyrash.
Fustani me llastik në mes që krijon prerjen tek beli.
Gjatësia trecerekshe.
Mund ta përdorni dhe për evente.
Fustani me detaje në gjithë gjatësinë e tij.

Informacione Shtesë

Masa

S, M, L

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan trecereksh me mëngë të gjëra”

Informacioni i Shitesit

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq