Fustan i kuq dhe i zi me detaje

3,690 L

Jaka rrumbullake.
Krahë trecerekshe.
Gjatësia poshtë gjurit.
Masa është standarte, prerje e gjerë lisho.
Materiali pambuku.
Big size.

SKU: DE06102019FB-6
Fshije opsionin e zgjedhur
Shihni shportën

Pershkrimi

Fustan i kuq dhe i zi me detaje.
Cmimi 3690 Lekë.
Masat Standarte.
Jaka rrumbullake.
Krahë trecerekshe.
Gjatësia poshtë gjurit.
Masa është standarte, prerje e gjerë lisho.
Materiali pambuku.
Big size.

Informacione Shtesë

Masa

Standarte

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan i kuq dhe i zi me detaje”