Fustan i bardhë me trëndafila blu

Fustan i bardhë me trëndafila blu

1,990 L

Materiali poliester dhe elastan.
Jaka rrumbullake.
Mëngët treçerekshe.
Zinxhir në pjesën e pasme.
Gjatësia deri në gju.

SKU: BR20022020-14
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Fustan i bardhë me trëndafila blu.
Cmimi 1990 Lekë.
Masa 44, 46, 48, 50.
Materiali poliester dhe elastan.
Jaka rrumbullake.
Mëngët treçerekshe.
Zinxhir në pjesën e pasme.
Gjatësia deri në gju.

Informacione Shtesë

Masa

44, 46, 48, 50

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan i bardhë me trëndafila blu”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp