Fustan jeshil dhe i zi me detaje

Fustan jeshil dhe i zi me detaje

3,690 L

Jaka rrumbullake.
Krahë trecerekshe.
Gjatësia poshtë gjurit.
Masa është standarte, prerje e gjerë lisho.
Materiali pambuku.
Big size.

SKU: DE06102019FB-7
Fshije opsionin e zgjedhur

Pershkrimi

Fustan jeshil dhe i zi me detaje.
Cmimi 3690 Lekë.
Masat Standarte.
Jaka rrumbullake.
Krahë trecerekshe.
Gjatësia poshtë gjurit.
Masa është standarte, prerje e gjerë lisho.
Materiali pambuku.
Big size.

Informacione Shtesë

Masa

Standarte

Pershtypjet

Ende nuk ka pershtypje.


Lini përshtypjen tuaj “Fustan jeshil dhe i zi me detaje”

Ju sapo shtuat këtë produkt në Shportën tuaj.:

sq
sq
× WhatsApp